Podłogi drewniane i deski podłogowe

Na rynku istnieje szeroki wybór firm zajmujących się produkcją i montażem podłóg drewnianych – Katowice to jedno z wielu miejsc na mapie Polski, gdzie można znaleźć w pełni profesjonalną i doświadczoną firmę wykonującą deski podłogowe. Odpowiednia deska podłogowa musi spełniać wiele wymagań. Powinna przyciągać wzrok swoim kolorem i wzorem, pasować do wnętrza i charakteryzować się dużą trwałością. Firma Dąbex od lat zajmuje się usługami parkieciarskimi, stąd może pochwalić się swoimi kompetencjami i znajomością najnowszych trendów.

Proponowane przez Dąbex podłogi drewniane cechuje różnorodność. Klienci znajdą w ofercie interesujący wachlarz tonacji kolorystycznych, zarówno jasnych, jak i ciemnych, który dzięki swojej różnorodności będzie odpowiedni do każdego typu wnętrza. Niezależnie od tego, czy chodzi o klienta indywidualnego, instytucję czy biuro, Dąbex jest w stanie zaproponować zawsze atrakcyjne i kompleksowe rozwiązania odpowiednie do potrzeb. Deska podłogowa w ofercie firmy produkowana jest z drzew takich jak: dąb, akacja, buk, czereśnia amerykańska, jawor i klon kanadyjski. Gwarantuje to, że każdy klient odnajdzie odpowiedni, inspirowany naturą, wzór dla siebie. Podłoga drewniana wykonywana jest w specjalnej technologii, a w wykończeniu używa się oleju lub lakieru. Najważniejsze w podłogach produkowanych przez Dąbex jest ciepło kolorów, które – zależnie od pomieszczenia – nada przestrzeni elegancji lub luksusowego i nowoczesnego charakteru.

Czym cechują się deski podłogowe Dąbex? Jest to deska lita gotowa, całkowicie naturalna, co oznacza, że nie wywołuje alergii. Poddawana odpowiedniej obróbce nabiera trwałości i wytrzymałości, by służyć na długie lata. Warto pamiętać, że naturalna podłoga drewniana jest zdrowsza od sztucznych imitacji, nie elektryzuje się i nie przyciąga kurzu i roztoczy: przykładem może być Deska Barlinecka, zapewniająca ciepły i szlachetny wygląd. Deski podłogowe najczęściej wykorzystuje się w aranżacjach ekskluzywnych wnętrz. W ofercie firmy Dąbex znajdują się też parkiety i deski dwuwarstwowe produkowane z drewna litego – składają się z warstw połączonych mocnym klejem. Parkiety cieszą się dużą popularnością dzięki temu, że ich montaż jest szybki i nie wymaga dodatkowego cyklinowania. Są idealne do wnętrz z ogrzewaniem podłogowym.

Firma Dąbex zaprasza do rozmowy z pracownikami firmy, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące podłogi drewnianej lub parkietu. Kontakt telefoniczny, mailowy lub bezpośrednio w siedzibie firmy (Katowice).